Драбівська громада
Черкаська область, Драбівський район

Регуляторні акти

Драбівська селищна рада проводить обговорення Статуту Драбівської об’єднаної  територіальної громади. Ознайомитися з проектом Статуту можна в Драбівській селищній раді, Левченківському старостинському окрузі та на офіційній інтернет-сторінці селищної ради. Пропозиції, зауваження надавати в письмовій формі до 20.09.2019 року в Драбівську селищну раду та Левченківський старостинський округ за адресами: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, тел. 30994;  с. Левченкове, вул. Центральна, 13А, тел. 93231.

Проект Статуту Драбіської об’єднаної  територіальної громади

Положення про громадські слухання територіальної громади  селища ДрабівПоложення про громадські слухання територіальної громади  селища Драбів

Правила благоустрою територій та Правила дотримання тиші в громадських  місцях у смт Драбів

Положення розміщення зовніщньої реклами