Про оприлюднення проєкту рішення «Про реорганізацію Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Бойківщина»

• Переглядів: 292

Про оприлюднення проєкту рішення «Про реорганізацію Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Бойківщина Драбівської селищної ради Черкаської області»

Рішення "Про  реорганізацію закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» с. Олімпіадівка Драбівської селищної ради Черкаської області"

Рішення "Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» с. Олімпіадівка Драбівської селищної ради Черкаської області"

• Переглядів: 429

Рішення "Про  реорганізацію закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» с.Олімпіадівка Драбівської селищної ради Черкаської області"